Kolejny świetny sezon Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski zaliczył w tym roku kolejny świetny sezon piłkarski w barwach Bayernu Monachium. Bez wątpienia pod wodzą każdego trenera Polak gra wyśmienicie. Co by nie mówić jest to kolejny świetny sezon Roberta Lewandowskiego w karierze.

Kolejne rekordy strzeleckie Roberta Lewandowskiego

Polak nastrzelał w tym sezonie mnóstwo goli w Bundeslidze oraz w Lidze Mistrzów. Świetne występy spowodowały, że Polak po raz kolejny został królem strzelców Bundesligi. Świetna forma Roberta Lewandowskiego również widoczna była w innych rozgrywkach. Niestety w Lidze Mistrzów zespołowi z Monachium nie poszło już tak dobrze, a zespół ten odpadł już w ćwierćfinałowym spotkaniu z Villarreal. Mimo wszystko Lewandowski i tak zdobył sporo bramek w Lidze Mistrzów, no i uplasował się w czołówce klasyfikacji generalnej strzelców.

Gdzie zagra Robert Lewandowski w przyszłym sezonie?

Już niedługo Robertowi Lewandowskiemu kończy się kontrakt. To sprawia że niektóre zespoły próbują wykorzystać te sytuacje i są bardzo zainteresowani Polakiem. Oczywiście eksperci oraz kibice podłapali temat i już sporo mówi się o tym, gdzie mógłby trafić Robert Lewandowski w przyszłym sezonie

Naszym skromnym zdaniem Robert Lewandowski raczej zostanie w przyszłym sezonie w Bayernie Monachium. Jednak może to się zmienić po zakończeniu kontraktu z Bayernem. Na razie klub podobno nie zaoferował nowego. Tak więc czy to będzie umowa w Europie czy to będzie może jednak MLS i Ameryka? Na ten moment naprawdę ciężko powiedzieć.

Warto dodać, że w 2022 roku czekają nas jeszcze Mistrzostwa Świata w Katarze. Tam Robert Lewandowski wraz z kolegami z reprezentacji Polski na pewno będą chcieli zaprezentować się jak najlepiej. Kto wie być może w grupie zagramy dobre spotkania i uda nam się zająć pierwsze z dwóch premiowanych miejsc. Na pewno nie będzie to łatwe zadanie do wykonania, ponieważ naszymi rywalami w grupie są Argentyna Meksyk oraz Arabia Saudyjska.