Już niedługo gala freakowej organizacji MMA High League – poznaliśmy zawodników walki wieczoru

Wiadomo już kto zmierzy się w walce wieczoru freakowej orgazanicji MMA High Leaque. Bohaterami w Main Evencie będą Marcin Dubiel oraz Alberto. Dla pierwszego z nich będzie to już trzecia walka, którą stoczy on podczas swojej kariery. Z kolei dla drugiego z zawodników walki wieczoru będzie to dopiero debiut. Niewątpliwie obaj zawodnicy mają spore zasięgi w Social Media, więc na pewno ta walka przyciągnie sporo widzów zarówno na halę sportową, jak i przed ekrany telewizorów.

Emocjonująca walka wieczoru na High League 3

Główna walka gali High League 3 już teraz wzbudza sporo emocji wśród kibiców. Jednak oprócz tej walki organizatorzy mają łącznie przygotować aż dziewięć zestawień. Na ten moment nie znamy jeszcze pełnej karty walk. Jednak niewątpliwie organizatorzy zadbają o to, żeby każde zestawienie zawodników zapewniło sporo emocji. Mówi się, że wśród potencjalnych gwiazd, które mogą wystąpić na High League 3 są m.in. Robur z ekipy Warszawskiego Koksa, czy też Denis Załęcki. Oczywiście Robur byłby debiutantem, jednak sporo osób czeka na jego występ. Byłaby to już trzecia osoba z ekipy WK, która wzięłaby udział we freakowych walkach. Wcześniej byli to już Ponczek, który wystąpił na Fame MMA oraz Owca, który wystąpił na High League.

Ergo Arena w Trójmieście areną zmagań zawodników na High League 3

Gala numer 1 federacji High League odbyła się w trójmiejskiej Ergo Arenie. Tym razem będzie podobnie i po raz kolejny emocje związane z galą organizacji High League zawitają na północ Polski.

Lada moment pełna karta walk High League 3, która odbędzie się w Ergo Arenie powinna zostać zaprezentowana w całej okazałości. Już teraz jednak wiemy, że organizatorzy na pewno zapewnią kibicom widowisko na najwyższym możliwym poziomie jeśli chodzi o freak fighty. Jeśli jesteśmy zainteresowani obejrzeniem gali High LEague 3 prosto z trybun Ergo Areny, to niewątpliwie warto już teraz sprawdzić dostępność biletów. W przeciwnym wypadku może być po prostu za późno, aby dostać wolne wejściówki. Na szczęście zostanie nam jeszcze możliwość wykupienia PPV, co również wydaje się atrakcyjną opcją.