Zbliża się kolejna gala Fame MMA – edycja nr 14 już 14 maja w Krakowie

Właściciele, do których należy freakowa organizacja Fame MMA bardzo entuzjastycznie podchodzą do kolejnej edycji oznaczonej numerem 14. Gala Fame MMA 14 ma odbyć się w Krakowie na tamtejszej Tauron Arenie. Wiemy już, że odbędzie się ona w terminie 14 maja. Ostatnio odbyła się również 1. konferencja dotycząca gali, na której poznaliśmy zawodników oraz pełną kartę walk.

Karta walk Fame MMA 14

Na 1. konferencji gali Fame MMA 14 organizatorzy postanowili zaprezentować wszystkich zawodników, którzy wystąpią już 14 maja w krakowskiej Tauron Arenie. Wśród zawodników znajdą się m.in. znane postacie ze świata internetu i show biznesu. Nie zabraknie jednak również utytułowanych sportowców z innych dyscyplin, jak np. rekordzista w triathlonie, a więc np. Robert Karaś. Jego rywalem będzie znany Youtuber, który od wielu lat ma związek ze sportem, a więc AjThePolishAmerican.

Niewątpliwie pojedynek ten wzbudza sporo emocji nie tylko wśród fanów obu postaci, lecz również wśród osób postronnych. Dlaczego? Otóż poniekąd jest to pojedynek sportowca bazującego na wytrzymałości i silnej psychice, ze sportowcem, który ma dużo siły i mięśni. Dlatego ten pojedynek jest tak bardzo emocjonujący.

Emocjonujące pojedynki na Fame MMA 14

Gala Fame MMA 14 zapowiada się naprawdę interesująco. Wydaje się, że każdy z widzów znajdzie po prostu coś dla siebie. W walce wieczoru, a więc main evencie powalczą ze sobą Tomasz „Gimper” Działowy oraz Mateusz „Tromba” Trąbka. Z kolei w dwóch co-main eventach wystąpią Monika Kociołek i Agata „Fagata” Fąk oraz Marcin „Xayoo” Majkut, którego rywalem będzie Sergiusz „The Nitrozyniak” Górski. Niewątpliwie bardzo emocjonująco zapowiada się również walka Piotra Szeligi z Normanem Parke, która ma odbyć się w klatce rzymskiej.

Pełną kartę walk, a także dokładniejszy opis zawodników znajdziemy na oficjalnej stronie organizatorów Fame MMA.