Przegląd najlepszych bukmacherskich bonusów powitalnych

Zakłady bukmacherskie z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem miłośników sportu. Być może dzieje się tak ze względu na większą ilość czasu spędzaną przed ekranem telewizora na przypatrywaniu się rozgrywkom sportowym, a być może chęci poczucia adrenaliny i buzującej w żyłach krwi podczas najważniejszych chwil podczas wybranych, ulubionych rozgrywek, niezależnie od dyscypliny.

Opłacalność rozpoczęcia obstawianie zakładów w wersji online bardzo często zależy od atrakcyjności konkretnych bukmacherów oraz tak zwanych bonusów powitalnych. Ich rolą jest zachęcenie do rejestracji i przyjrzenia się ofercie z bliska. Cóż, jeśli chodzi o najlepszych bukmacherów w Polsce, jak Superbet, bonusowi powitalnemu naprawdę ciężko jest się oprzeć.

Najciekawsze oferty powitalne

Wśród wszystkich dostępnych w naszym kraju bukmacherów online, to właśnie Superbet bonus powitalny ma zdecydowanie najbardziej interesujący mechanizm. Obecnie chwali się na swojej oficjalnej stronie możliwością dysponowania dodatkową kwotą rzędu w sumie 1 555 złotych. Brzmi jak złoto dla zuchwałych, prawda? To jednak nie koniec niespodzianek, którymi chce przekonać do swojej oferty nowych użytkowników jeszcze przed rozpoczęciem się finałowych zmagań w hiszpańskiej La Lidze.

Dla zaostrzenia apetytu bukmacher oferuje również zakłady specjalne w postaci startowego packu bez ryzyka na kwotę 1300 złotych, do czego dochodzi również bonus za złożenie depozytu w wysokości 200 złotych, freebet na kwotę 35 złotych oraz dodatkowe dwie dyszki za pobranie specjalnej aplikacji, znacznie ułatwiającej obstawianie zakładów, szczególnie tych w wersji live.

Aby zacząć grać, nie wystarczy jednak zarejestrować się jako nowy użytkownik i po prostu rzucić się w wir gry. Trzeba w pierwszej kolejności poznać zasady, zgodnie z którymi powyższe bonusy będą ostatecznie rozgrywane. Jeśli chodzi o wysokość bonusów powitalnych, wśród legalnie działających w Polsce bukmacherów nie ma obecnie wyższych stawek, dlatego warto przyjrzeć się ofercie SuperBet bliżej.

Zasady korzystania z bonusów powitalnych Superbet

Każdy z wymienionych bonusów powitalnych posiada własne zasady korzystania i rozliczania. Jeśli chodzi o najbardziej atrakcyjny bonus na start 1300 złotych, nazywany Tygodniem bez ryzyka, wymaga on w pierwszej kolejności złożenia depozytu u bukmachera w wysokości do 200 złotych. Innymi słowy, nowy użytkownik ma w tym wypadku do czynienia z ofertą cashback, ponieważ pieniądze z przegranego zakładu nie wracają na kupon, ale obliczane są zgodnie ze wzorem. Warto też wiedzieć, że jako okres rozliczeniowy przyjmuje się siedem dni kalendarzowych od chwili dokonania pierwszej wpłaty na swoje konto w Superbet. Bonus powitalny oczywiście zakłada również wygrane – ich wypłata możliwa jest w chwili wykonania przez użytkownika konkretnych czynności. Pieniądze muszą być obrócone dwukrotnie, czyli wygrana w wysokości 1300 złotych musi znaleźć się w zakładach na łączną sumę 2 600 złotych. Ważny jest też kurs – nie może być niższy, niż 1.8, a do obrotu kapitału nie można wykorzystać zdarzeń opisanych jako Super Kursy.